301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
28 Eylül 2018 - Cuma 09:16 Bu haber 1507 kez okundu
 
ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİYOR
Okulların yeni eğitim öğretime başlaması ile birlikte Çivril Emniyet Müdürlüğü, öğrencilere yönelik eğitim faaliyetlerine başladı.
Eğitim Haberi
ÖĞRENCİLERE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİYOR

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Kırmızı Düdük’ projesinin devamı olarak Çivril Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kıralan Bölge Trafik Amirliği ekipleri Gürpınar mahallesindeki okullarda eğitim verdi.

 

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlediği program kapsamında, Kıralan Bölge Trafik İstasyon Amirliği Ekipleri tarafından “Hatalı Sürücüye Kırmızı düdük” projesi çerçevesinde Çivril’de öğrencilere trafik eğitimi verilmeye başlandı. Eğitim programında ilk olarak Gürpınar mahallesindeki anaokulu ve İlkokullarda bulunan 282 öğrenciye bilgilendirme yapıldı. Trafik polislerinin verdiği eğitim sonunda öğrencilere kırmızı düdük dağıtıldı.

 

Anaokulu ve İlkokul öğrencilerine yönelik eğitimlerin önümüzdeki günlerde Kıralan, Hadim, Konak ve Denizler Mahallelerinde “Hatalı Sürücüye Kırmızı düdük” eğitim ve bilgilendirme faaliyetlerinin devam edeceği belirtilirken trafik eğitiminin anaokulu ve ilkokul seviyesinde verilmesi halinde gelecek nesillerin trafik kuralları konusunda bilinçli bireyler ortaya çıkmasına yardımcı olacağı ifade edildi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÖĞRENCİLERE, TRAFİK, EĞİTİMİ, VERİLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html