Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 08:10 Bu haber 1636 kez okundu
 
SAĞLIK MÜDÜRÜ HASTANE VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.
Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi ve Çivril Toplum Sağlığı merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Sağlık Haberi
SAĞLIK MÜDÜRÜ HASTANE VE AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ.

Denizli İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Firdes Akbaş Vayvada ile birlikte Çivril’deki sağlık tesislerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

 

Çivril programında İlk ziyaretini Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi’ne gerçekleştiren Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Hastane Başhekimi Uz. Dr. Ebru Aydınlık’tan hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında genel bir bilgi aldı. Devlet Hastanesinde hastalarla yakından ilgilenen Berna Öztürk, bekleme salonunda bulunan hastalarla bir süre sohbet edip özellikle yaşlı hastaların durumları ve hastane hakkındaki görüşlerini dinledi.

 

Daha sonra beraberindekiler ile birlikte İlçe Sağlık Müdürlüğü ve Çivril Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Berna Öztürk burada da sağlık çalışanlarının görüş ve önerilerini dinledi. Daha sonra Çivril Emirhisar Aile Sağlığı Merkezine incelemelerle bulunan Sağlık Müdürü merkezde yürütülen sağlık hizmetlerini değerlendirerek Çivril programını tamamladı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: SAĞLIK, MÜDÜRÜ, HASTANE, VE, AİLE, SAĞLIĞI, MERKEZİNİ, ZİYARET, ETTİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html