301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
10 Mayıs 2018 - Perşembe 20:41 Bu haber 2742 kez okundu
 
SÖZ VERİP YAPMADIĞIMIZ BİR ŞEY YOK
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yarı Olimpik yüzme Havuzunun açılışı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katıldığı törenle yapıldı.
Gündem Haberi
SÖZ VERİP YAPMADIĞIMIZ BİR ŞEY YOK

Kızılcasöğüt mahallesinde yapımı tamamlanan yarı olimpik yüzme havuzunun açılış töreninde konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi son birkaç yıl içinde Çivril’e yapılan yatırımların 600 Milyon Lira tutarında olduğunu ifade ederek “Son bir kaç yıl içinde Çivril’e harcanan para 600 Milyon lira. Eski düzen devam etse bu para sadece Ege bölgesine yapılan toplam yatırım tutarı olurdu” dedi.

 

Bakan Zeybekci konuşmasında Denizli'nin hizmet destanlarına devam edeceğini, kentin tamamının, en uzak mahalleye kadar merkezdeki imkânlarla aynı standartlarda olacağını belirterek, "202 yılından bügüne kadar söz veripte yapmadığımız hiç bir hizmet yok. bizim önümüz açan siz oldunuz siz istedniz biz yaptık. bundan sonra yine siz isteyecek ihtiyaçları belirleyecek sizsiniz yapacak olan biziz" dedi.

 

24 Haziran seçimlerinde kararı halkın vereceğini belirten bakan Zeybekçi "Kimin sandıktan çıkacağını siz karar vereceksiniz. Bunun kararını siz vereceksiniz. Bırakın yalan fırıldak şampiyonlarını aklınızın kullanın Çivrilli çocukların menfaatini düşünün. Bu bir beka kavgası, yedi düvele mücadele veriyoruz. Onun için bırakın her şeyi bir kenara kendiniz için karar verin, çocuklarınız için karar verin, Denizli için karar verin, kendi menfaatinize karar verin, başka hiçbir şeye değil Vatan için karar verin, millet için karar verin, bayrak için karara verin, devlet için karar verin. Geri kalan her şey teferruattır, boş laftır” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından İlçe müftüsünün okuduğu duadan sonra Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi. Bakan Zeybekçi ve beraberindekiler yüzme havuzunu inceledi. Açılış programından sonra Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan Atasay Kamer Parkında Üniversiteli öğrenciler ile bir araya geldi.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcasöğüt mahallesinde yapılan Yarı Olimpik yüzme havuzunun açılış programına Denizli Valisi Hasan Karahan, AK parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Ak Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, Çivril Belediye başkanı Gürcan Güven ve daire müdürleri ile protokol üyeleri katıldı

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: SÖZ, VERİP, YAPMADIĞIMIZ, BİR, ŞEY, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html