Haber Detayı
17 Kasım 2019 - Pazar 11:16 Bu haber 2093 kez okundu
 
TÜM KAPILAR YÜZÜMÜZE KAPANDI DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİLER
Çivril’de yaklaşık bir ay önce devrilen telefon direğinin tamir edilmesi ve arızanın giderilmemesi tepkiye neden oluyor. tepkilerini sosyal medyadan gösteren mahalle sakinlerine CHP'li meclis üyesi Tunay Yazıcı'da destek verdi.
Yaşam Haberi
TÜM KAPILAR YÜZÜMÜZE KAPANDI DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİLER

Çivril Stat Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi üzerinde yıkılan telefon ve internet direği için muhatap bulamayan mahalle sakinleri çareyi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşım yapmakta buldu. Konuyu sayfasına taşına CHP’li meclis üyesi Tunay Yazıcı’da “bir aydır internet ve telefon hizmetlerinden faydalanamayan vatandaşların olduğu büyük Türkiye'yi kıskanıyorlar" dedi.

 

Yaklaşık bir ay önce cadde üzerinde bulunana bir işyerinin taşınması esnasında iş makinelerinin zarar verdiği telefon direğinin kırılması sonucu kesilen internet ve telefon hatları yapılan tüm girişimlere rağmen giderilemedi. Bir aydır internet ve telefon hatlarını kullanamayan mahalle sakinleri durumu Telekom ve kaymakamlığa bildirdiklerini ifade ederek tüm kapılar yüzümüze kapanıyor. Aralık ayı sonun akadar arızanın giderileceğini söylüyorlar. Ciddi anlamda karşımızda muhatap bulamıyoruz” dediler.

 

Konuyu kişisel paylaşım sitesindeki sayfasına taşıyan CHP Belediye meclis üyesi Tunay Yazıcı Türkiye’nin kıskanıldığını belirterek  “Şaha Kalkan Türkiye’m; İletişim ve teknoloji çağında insanların en temel gereksinimlerinden olan haberleşme özgürlüğü yapılan kontrolsüz ve denetimsiz bir çalışma ile sekteye uğramış Rauf Denktaş caddesi üzerinde ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız maalesef bir aya yakın TELEFON ve İNTERNET hizmetlerinden yararlanamıyorlar. Müracaat ettikleri tüm kapılar yüzlerine kapanmış Avrupa’nın kıskandığı Dünyaya kafa tutan Türkiye’nin vatandaşı faturasını ödediği internet ve telefonu kullanamıyor. Devletin vatandaşına reva gördüğü bu hizmetle bizi daha çok kıskanırlar. Evinde telefon ve internet olmayan BÜYÜK TÜRKİYE “diyerek tepki gösterdi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: TÜM, KAPILAR, YÜZÜMÜZE, KAPANDI, DİYEREK, TEPKİ, GÖSTERDİLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html