Haber Detayı
30 Eylül 2020 - Çarşamba 12:06 Bu haber 1433 kez okundu
 
TUNAY YAZICI’DAN İMALI AQUAPARK GÖNDERMESİ
CHP Belediye Meclis üyesi Tunay Yazıcı Belediye tarafından Işıklı ’da yapılan su kaydırakları üzerinden Çivril Belediyesini eleştirdi.
Yaşam Haberi
TUNAY YAZICI’DAN İMALI AQUAPARK GÖNDERMESİ

Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural ve başkan yardımcısı Latif Şelçukk’un çalışmaları ile ilgili olarak videolu bir paylaşım yapan Tunay Yazıcı “başkan yardımcısının Aquaparkı buysa başkanın getireceği tren nasıl olur bilmiyorum” dedi. Yazıcı videosunda Gürcan Güven tarafından gündeme getirilen Aquaarka göndermede bulundu.

 

Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural’ın verdiği bir demeçte Çivril Ulubey arası tren hattının yapılması için çalışma başlattıklarını söylemesi CHP’li Meclis üyesi Tunay Yazıcı bir eleştiri videosu yayınladı. videoda Çivril Belediyesinin çalışmalarını ve başkan Niyazi Vural’ın vaatlerini eleştiren Yazıcı başkan yardımcısı Latif Selçuk tarafından yaz sezon başında Akgöz mevkiinde yapılan su kaydırakları üzerinden başkan Niyazi Vural tarafından vaat edilen tren yolu projesini eleştirdi. Yazıcı videosunda “Çivril’in meşhur Işıklı mahallesindeyiz. Işıklı mahallesi Belediye başkan yardımcısı Latif Selçuk’un Mahallesi. Bu gördüklerinizde Aquapark. Bir belediye başkan yardımcısının Aquaparkı böyle olursa belediye başkanın treni nasıl olur ben anlamakta güçlük çekiyorum” dedi.

 

Tunay Yazıcı’nın videosu dakikalar içinde yüzlerce kişi tarafından izlendi.

 

Çivril’de Aquapark ilk defa geçen dönem belediye başkanı Gürcan Güven tarafından gündeme getirilmişti. Yukarı Sanayi Sitesinin alt kısmında bulunan Zahire pazarının olduğu alanı kurduğu şirket aracılığı ile Aquapark yapmak isteyen Gürcan Güven şirket ortakları ile yaşanan mali anlaşmazlıklar yüzünden projeden vazgeçmek zorunda kalmıştı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: TUNAY, YAZICI’DAN, İMALI, AQUAPARK, GÖNDERMESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html