301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 23:02 Bu haber 1113 kez okundu
 
ÜLKEMİZE VE BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKACAKSINIZ
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, YKS öncesi "Eğitim İçin El Ele" projesi kapsamında yer alan öğrenci ve aileleriyle bir araya geldi. Gençlere altın değerinde tavsiyelerde bulunan Başkan Osman Zolan, “Ülkemize ve bayrağımıza sahip çıkacaksınız" dedi.
Eğitim Haberi
ÜLKEMİZE VE BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKACAKSINIZ

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin düzenlediği Eğitim İçin El Ele projesi kapsamında eğitim gören öğrenci ve aileleri YKS öncesi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile bir araya geldi. Kayalar Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Gençlik Meclisi Başkanı Bilge Naz Sak, Eğitim için El Ele projesinde yer alan eğitmen, öğrenci ve aileleri katıldı. Eğitim için El Ele projesini 10 yıl önce başlattıklarını ve bugüne kadar başarıyla sürdürdüklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, “Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak eğitim konusunda her türlü katkı sağlıyoruz. Üniversitede okuyan gençlerimiz Eğitim İçin El Ele kapsamında kendilerine ayıracak oldukları zamanı, kendilerinden sonraki gençlerin eğitimi için harcıyor. Bu çok güzel" diye konuştu.

 

“Ülkemize, bayrağımıza sahip çıkacaksınız”

 

Gençlerin asla unutması gereken bazı değerler olduğuna dikkat çeken Başkan Osman Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü “Ülkemize ve bayrağımıza sahip çıkacaksınız. Gelecekte inşallah bu bayrak sizlerde olacak ve bu ülkeyi omuzlarınızda taşıyacaksınız. Bu yükü taşımaya da hazır olmanız lazım. Milli, manevi değerlerimiz ve tüm güzelliklerimizle inşallah yarını daha güzel yapmak için koşmaya da hazır olmanız gerekiyor.”

 

Parmakla gösterilen şehir: Denizli

 

Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, Başkan Osman Zolan'ın bugüne kadar çok güzel hizmetlere imza attığını vurgulayarak, "Altyapı, üstyapı, yollar, parklar gibi bir çok hizmet Denizli’yi farklı kılan, vizyon ve misyon katan en güzel yatırımlardır. Ege Bölgesi’nde ve Türkiye’de parmakla gösterilen, bugün Avrupa şehirlerini aratmayan çok güzel bir şehirde yaşıyoruz. Bunun kıymetini çok iyi bilelim. Tebrik ediyoruz, Allah razı olsun başkanımızdan, meclis üyelerimizden ve emek verenlerden, aynı şekilde hizmetlerinin devamını diliyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Denizli Milletvekili Şahin Tin, Başkan Osman Zolan ve gençler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÜLKEMİZE, VE, BAYRAĞIMIZA, SAHİP, ÇIKACAKSINIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html