Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 10:42 Bu haber 2094 kez okundu
 
ÜNLÜ POPÇU ÇİVRİL’DE KLİP ÇEKTİ.
Çivril Belediyesi tarafından başlatılan tanıtım çalışmaları sonuç vermeye başladı. Türk Pop Müziğinin önemli temsilcilerinden olan Bilal Sonses Çivril’de klip çekti.
Sanat Haberi
ÜNLÜ POPÇU ÇİVRİL’DE KLİP ÇEKTİ.

Çivril Turizm Master Planı meyvelerini vermeye başladı. Çivril Belediyesi tarafından ilçeyi yerli ve yabancı turistlerin uğrak merkezi konumuna getirmek için hazırlanan Turizm Master Planı sonuçlarını vermeye başladı.

 

Bu kapsamda Türk pop müziğinin genç yeteneklerinden sanatçı ve besteci Bilal Sonses klip çekti. Geçtiğimiz günlerde doğal güzelliklerin olduğu tarihi ve kültürel zenginlere sahip Çivril’e gelen Bilal Sonses, Rozz Kalliope ile birlikte "Geç Değil" adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu. Youtube kanalından yayınlanan klip, büyük beğeni topladı. Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "İlçemizin değerlerini ortaya koymak, tüm dünyaya tanıtmak için ekibimizle birlikte Çivril Turizm Master Planı hazırlamaya başlamıştık. Verdiğimiz emeklerin karşılığını görmeye başladık. Bu bağlamda ülkemizin yetiştirdiği genç sanatçı Bilal Sonses kardeşimiz tarihi ve doğanın bütün güzelliklerine sahip  ilçemize gelerek, Işıklı Gölü'müzde klip çekti.Bizler büyük mutluluk duyduk. Değerli sanatçımızı bu başarılı çalışmasından dolayı tebrik ediyorum.  Bu bölgeye tüm sanatçılarımızı klip çekmeleri için davet ediyoruz." şeklinde konuştu.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÜNLÜ, POPÇU, ÇİVRİL’DE, KLİP, ÇEKTİ.,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html