301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Eylül 2019 - Pazartesi 19:32 Bu haber 1013 kez okundu
 
VALİ HASAN KARAHAN ÇİVRİL’İ ZİYARET ETTİ
Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Çivril'e geldi.
Gündem Haberi
VALİ HASAN KARAHAN ÇİVRİL’İ ZİYARET ETTİ

Çivril ziyaretinin ilk bölümünde Çivril Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada Kaymakam Armağan Önal ve diğer ilce protokol üyeleri tarafından karşılandı. Kaymakamlık Makamına gecen Vali, Armağan Önal’dan ilçede gerçeklesen kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Çivril Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan Belediye önünde Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural ve belediye personeli tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Belediye Başkanının makamına geçen Vali Hasan Karahan; Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’dan Belediyenin ilçede gerçekleştirilen ve devam eden yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

Belediye ziyaretinin ardından restorasyonu devam eden Çivril Çarşı Camii’ni gezen Vali Hasan Karahan, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Çivril Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi  Müdürlüğü’ne geçen Vali Hasan Karahan burada huzurevi sakinlerinin sorunlarını dinleyerek, onlarla sohbet etti.

 

Çivril ziyaretinin son bölümünde restorasyonu tamamlanan Çivril Savran Camii’ni ziyaret eden Vali Hasan Karahan incelemelerde bulundu.

 

Savran Camii Ziyaretin ardından Vali Hasan Karahan Çivril’den ayrıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: VALİ, HASAN, KARAHAN, ÇİVRİL’İ, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html