301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
01 Temmuz 2019 - Pazartesi 21:55 Bu haber 753 kez okundu
 
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI
Çivril Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği yaz Spor Okulları, 320 çocuğun katılımı ile başladı.
Eğitim Haberi
YAZ SPOR OKULLARI BAŞLADI

Çocukların sağlıklı birey olarak büyümeleri, yeteneklerini sergileme fırsatı vererek boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için Çivril Belediyesi öncülüğünde her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları, 320 çocuğun katılımı ile start aldı.

 

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan törende konuşma yapan Çivril belediye başkanı Niyazi Vural “Yaz Spor Okullarımız, kötü alışkanlıklardan uzak duran, spor yapmayı ve sağlıklı bir yaşamı hayat tarzı olarak benimsemiş, özgüveni ve yetenekleri ile her yaştan insana örnek olan, çevresi ve dünyayı tanıyıp iyi bir iletişim kurabilen bir nesil için atılmış önemli adımlardan biridir” dedi.

 

Başkan Vural konuşmasında “büyüme çağındaki çocuklar için hem bedensel sağlık ve fiziksel gelişmeleri hem de kişiliğin oluşması ve ruh sağlığının gelişmesi bakımından en önemli faaliyettir. Tüm çocuklarımızın Yaz Spor Okullarına iştirak ederek yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İlçe stadında düzenlenen törenle başlayan yaz spor okullarında futbol, voleybol, basketbol, tenis, okçuluk, güreş ve bilek güreşi olmak üzere 8 branşta eğitim verilecek.

 

Yaz Spor Okullarının açılış törenine Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Yeşil Çivril Belediye spor Kulüp Başkanı Mesut Kaygısız, Gençlik ve Spor İlçe müdürü Erkan Dündar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Eroğlu, çok sayıda öğrenci ve veli ile vatandaş katıldı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: YAZ, SPOR, OKULLARI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html