301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 15:14 Bu haber 994 kez okundu
 
YENİ BAŞKAN TALİMAT VERDİ
Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu İsmail Özcan İlkokulu 4. sınıfı öğrencisi Yağmur Naz Özer’e devretti.
Gündem Haberi
YENİ BAŞKAN TALİMAT VERDİ

Cumhuriyet Meydanındaki kutlama törenlerinden sonra sembolik olarak Çivril Belediye başkanlığı ve Belediye Meclisi öğrencilere devredildi.

 

Başkanlık makamına oturan İsmail Özcan İlkokulu öğrencisi Yağmur Naz Özer ilk talimat olarak okul önlerinin güvenliği ve park bahçe düzenlemelerinin yapılmasını istedi.

 

Yeni belediye başkanı 11 yaşındaki Yağmur Naz Özer, yapılması gereken işler ile ilgili olarak başkan yardımcısı ve belediye meclis üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu. Makam odasındaki törende bazı öğrenciler yeni başkandan hayvan barınağının daha işler hale getirilmesini ve hayvanlar için yeni yaşam alanları oluşturulmasını istedi. Bir öğrenci ise okullardaki kütüphane eksikliğinin giderilmesi için Başkan Yağmur Naz Özer’den talepte bulundu. Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural öğrenciler ile bir süre sohbet ettikten sonra öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Kutlama öğrenciler ile başkan Vural’ın hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Niyazi Vural, küçük belediye başkanı Yağmur Naz Özer ve öğrencilere hediye takdim etti. 

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: YENİ, BAŞKAN, TALİMAT, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html