Haber Detayı
26 Ağustos 2020 - Çarşamba 16:46 Bu haber 1201 kez okundu
 
YENİ YÖNETİM OSMAN ZOLAN'I ZİYARET ETTİ.
AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yeni yönetimi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.
Siyaset Haberi
YENİ YÖNETİM OSMAN ZOLAN'I ZİYARET ETTİ.

Genel kurulunu tamamlayarak göreve başlayan Ak parti Çivril İlçe Yönetimi Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı makamında ziyaret etti. Yönetim kurulu üyelerini Osman Zolan ile tanıştıran İlçe başkanı Halil Ertuğrul bugüne kadar Çivril ve Denizli’ye yaptığı çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. AK parti belediyeciliği ve yönetimleri ile Denizli’nin geleceği için mücadele etmeye devam edeceklerini söyleyen başkan Halil Ertuğrul “bizim sevdamız bu ülke bizim sevdamız millet, millete hizmet” dedi.

 

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, hedeflerinin Denizli ve Çivril’i daha iyi ve güzele götürmek olduğunu belirterek, “İnşallah bundan önce olduğu gibi yapmaya devam edeceğimiz güzel işlerle hem Denizli’miz hem Çivril ilçemiz kazanmaya devam edecek. Allah yolumuzu açık etsin. Esas olan birlik ve beraberliğimizdir. AK Parti Çivril İlçe Başkanımız Halil Ertuğrul ve kıymetli yönetim kurulu üyesi kardeşlerime nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Davasına her daim sahip çıkan Çivril'in vefakar ve kadirşinas hemşerilerimizin emeklerini Allah'ım kabul eylesin” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: YENİ, YÖNETİM, OSMAN, ZOLAN'I, ZİYARET, ETTİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html