Astroloji

 

 

 
Akrep 2020-12-02
Çalışma ortamınızda gergin olabileceğiniz bir gün olabilir. Gerginliğinizi çalışma arkadaşlarınız üzerinden hafifletmeye çalışmamalısınız. Sinirsel enerjimizi işinizde harekete geçmek için kullanmanız günü daha sakin tamamlamanızı sağlayabilir. Bugün bazı tadilat işlerinizde aksilikler olabilir.
 
Aslan 2020-12-02
Bugün daha sosyal olmak isteyeceksiniz ama dünya koşulları buna elvermiyor. Yüzyılın pandemisinde olduğumuzu ve mümkün oldukça az kişiyle temas etmemiz gerektiğini unutmayın. Arkadaşlarınızla online bağlantılar içinde olmayı seçin. Bu sizi eğlendirebilir.
 
Balık 2020-12-02
Bitmesini istediğiniz konuları hayatınıza yeniden alarak ikileme sürükleniyor olabilirsiniz. Tutunmayı bırakarak yeniliği kabullenmelisiniz. Bildiğiniz deniz bilmediğiniz denizden daha iyi değildir. Çağın gereklerine uyum sağlamalısınız. 
 
Başak 2020-12-02
Yeni tanıştığınız kişilerden yeni yatırım tavsiyeleri alabilirsiniz. Sosyal çevreniz değişikliğe uğrayınca yaşantınızda farklı bir kulvar açılıyor olabilir. Dikkati elden bırakmayarak incelemeleriniz doğrultusunda karar alabilirsiniz.
 
Boğa 2020-12-02
Kaynaklarınızı kullanma şeklinizde bazı düzenlemeler yapmak ya da yeni tercihler üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Bu süreci bir uzmandan destek alarak geçirmek sizi kazançlı çıkaracaktır.
 
İkizler 2020-12-02
Sosyal çevrenizde enerjik insanlar olmasını istiyor olabilirisiniz. Aktiviteler ne olursa olsun ağırkanlı kişilere tahammül seviyeniz oldukça düşük olabilir. Kişileri oldukları gibi kabul etmeye çalışmalısınız. Bu durum bugün daha fazla işlerinizi kolaylaştıracaktır.
 
Koç 2020-12-02
Kendinizi ve hissettiklerinizi ifade etmek bugünlerde zor olabilir. Kafanızda kurduklarınızın ne kadar doğru olduğunu düşünmek yerine yeni ve  güçlü iletişimin temelini atabilirsiniz. İşlerinizi çok iyi planlamalı ve iletişimsel olarak bazı karışıklıklara karşı dikkatli olmalısınız.
 
Kova 2020-12-02
Yakın çevrenize öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Sebepsiz gerginliğinizi kendinize zaman ayırarak atabilirsiniz. Enerjinizi aktif kullanmak istiyor olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ani kazalara dikkat etmelisiniz. İnsanlara karşı daha tahammüllü olmanız gereken bir günde olduğunuzu hatırlatmak isteriz.
 
Oğlak 2020-12-02
Yatırım kaynaklarınız ile ilgili daha titiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Şartların sizin lehinize sonuçlanmasını istemiş olsanız da koşullar buna izin vermiyor olabilir. Her zaman kazanamazsınız unutmamalısınız. Bugün büyük beklentiler içine girip finansal açıdan zorlayıcı taleplerde bulunmamalısınız.
 
Terazi 2020-12-02
Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Yapmanız gereken tek şey sizi buna götürecek hamleleri yapmak olacaktır. Yeni bir eğitime ya da çalışmaya başlamak için koşullar oldukça elverişli olacaktır.
 
Yay 2020-12-02
Bugün her zamankinden daha sosyal ve dostlarınızla zaman geçirme isteği içinde olabilirsiniz. Malum sağlık koşulları nedeniyle ne kadar az insan ile temas ederseniz o kadar iyi olacaktır. Kendinize daha farklı neşelenebileceğiniz yöntemler bulmayı seçin.
 
Yengeç 2020-12-02
Şuan işler istediğiniz gibi gitmiyor görünebilir ama bilinçaltınızdaki olumsuz senaryoyu bir kenara bırakarak işlerinizi ilerletmeye devam etmelisiniz. İş ortamınızda gerilimleri doğru yönetmelisiniz.

 

 

Kaynak: 2020-12-02

 

Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html