Anketler İlginizi Çekebilir İĞDİR ÇAMLIĞINDAKİ YANGIN BÜYÜMEDEN SÖNDÜRÜLDÜ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI İKİ BİRLEŞİMDE TAMAMLANDI EHLİYET SINAVINDA KOPYA ÇEKMEK İÇİN DÜZENEK KURMUŞLAR ÇİVRİL'DE ÖĞRETMENLER ŞİDDETE KARŞI EYLEM YAPTI ÇİVRİL HALK EĞİTİM MERKEZİNDE YILSONU SERGİSİ DÜZENLENDİ HALK BULUŞMALARI MAHALLELERDE DEVAM EDİYOR BAŞKAN DERE İSTANBUL’DA ÖNCE SEÇİME KATILDI SONRA AÇILIŞ YAPTI BAŞKAN DERE; "ALINAN KARARLAR ÇİVRİL İÇİN HAYIRLI OLSUN"