Haber Detayı
11 Aralık 2016 - Pazar 17:25 Bu haber 10095 kez okundu
 
ÇİVRİL’DE GÖREV YAPAN POLİSLERE MORAL ZİYARETİ
Ak Parti İlçe Teşkilatı Çivril Emniyet Müdürlüğü ve Polis Merkezini ziyarete ederek ilçede görev yapan polislere moral verip başsağlığı diledi.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL’DE GÖREV YAPAN POLİSLERE MORAL ZİYARETİ

Ak Parti Seçim İşleri Başkanı Bayram Demirhan, Tanıtım Medya başkanı Murat Yavuz, yönetim kurulu üyesi Hasan Köse ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, İstanbul’da ki saldırıda şehit olan polisler için Çivril’de görev yapan polisleri ziyaret ederek başsağlığı dilediler. Teşkilat üyeleri Emniyet Müdürü Ramazan Metin'in nezdinde tüm polislerin Mevlid Kandilinide kutladılar.

 

Çivril AK Parti Tanıtım ve Medya başkan Murat Yavuz, dün akşam Beşiktaş-Bursa Spor maçının ardından polise yönelik saldırının Türk Milletine yapıldığına dikkat çekerek menfur saldırıyı şiddetle kınadı.

 

Ziyaretin ardından açıklama yapan AK Parti Tanıtım ve Medya başkanı Murat Yavuz, kana susamış terör örgütlerinin akıttığı vatan evlatlarının kanları içinde boğulacaklarını söyleyerek, “ Türkiye Cumhuriyeti terör ve teröriste geçit vermeyecek kadar güçlü bir ülkedir. AK parti hükümeti olarak terörizmin kökünü kazımaya karalıyız ve bu kararlılığımızdan kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Şanlı Türk polis teşkilatı üç beş eli kanlı teröriste pabuç bırakmayacak kadar güçlüdür. Teröre ve terörizme destek verenler Türkiye Cumhuriyetine diz çöktüremeyeceklerdir” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL’DE, GÖREV, YAPAN, POLİSLERE, MORAL, ZİYARETİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html