301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 18:52 Bu haber 2552 kez okundu
 
CAHİT ÖZKAN’A MEMLEKETİNDE BÜYÜK İLGİ
Seçim çalışmaları kapsamında Çivril’de ziyaretlerde bulunan AK Parti Denizli Milletvekili ve MKYK Üyesi Cahit Özkan, yoğun ilgi ile karşılandı.
Siyaset Haberi
CAHİT ÖZKAN’A MEMLEKETİNDE BÜYÜK İLGİ

Çivril Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK parti Milletvekili Özkan gördüğü yoğun ilgi ile moral depoladı.

 

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçim çalışmaları kapsamında Çivril’e gelen AK parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan esnaf ve vatandaşlara bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çivril Pazaryerinde esnaf ve vatandaşlardan yoğun ilgi gören Cahit Özkan Ak Parti ile Türkiye’nin 16 yıldır büyüdüğünü belirtti.

 

Hemşerileriyle uzun uzun sohbet eden Cahit Özkan Ülkenin Ak parti iktidarı ile 16 yıldır büyüdüğüne dikkat çekerek “Ülkenin huzuru ve istikrarı her şeyden önde geliyor. AK Parti’nin 16 yılda Türkiye’de büyük hizmetlere imza attı. Vatandaşımız 16 yıl boyunca AK Parti iktidarlarıyla birlikte büyük kazanımlar elde etti. İnşallah onların desteği ile güçlü bir meclis ve iktidar ile şehre ve ülkeye daha iyi hizmetler edeceğiz. Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 16 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için sizlerin yanındayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın yüzünü güldürecek hizmetlere imza atmak için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyarak, gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Cahit Özkan’ın Çivril ziyaretine Ak Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: CAHİT, ÖZKAN’A, MEMLEKETİNDE, BÜYÜK, İLGİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html