Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 16:00 Bu haber 1351 kez okundu
 
DAHA COŞKULU DAHA KALABALIK KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çivril’de geniş katılımla kutlandı.
Yaşam Haberi
DAHA COŞKULU DAHA KALABALIK KUTLANDI

Çivril’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törenle kutlandı. Öğrencilerinin gösterileri, büyük ilgi gördü.

 

Çivril Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında düzenlenen program, renkli ve coşkulu görüntülere sahne oldu. Çelenk sunumu ile başlayan tören öğrencilerin okudukları şiir ve hazırladıkları gösteriler ile büyük beğeni topladı.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çivril’de değişik etkinlikler ile kutlandı. Kutlamalar Cumhuriyet meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özcan “Çocuklarımızın geleceğe sahip çıkarak, Atatürk ilke ve inkılaplarının peşinden koşacaklarına inanıyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladığı gösteriler sergilendi. Anaokulu öğrencilerinin hazırladı halk oyunları gösterisi ve koreografiler ilgiyle izlendi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DAHA, COŞKULU, DAHA, KALABALIK, KUTLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html