301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Ekim 2018 - Perşembe 17:51 Bu haber 5252 kez okundu
 
ÖLÜM KAVŞAĞI İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME
Sık sık kazaların meydana geldiği Denizli Uşak kara yolu Karabedirler Kavşağı ile ilgili Kara yolları Genel Müdürlüğünden açıklama yapıldı.
Yaşam Haberi
ÖLÜM KAVŞAĞI İLE İLGİLİ FLAŞ GELİŞME

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Uşak-Çivril Devlet Yolu üzerinde bulunan Karabedirler Kavşağı’nda imar tadilatları sürdürülmekte olup, trafik güvenliğinin sağlanması için ilave levhalar ve trafik işaretleri yerleştirilmiştir. 25.09.2018 tarihinde yapılan incelemelerde, vatandaşlara dünya literatüründe olduğu gibi, yapılacak trafik sayımlarından sonra kavşağa sinyalizasyon sistemi yapılacağı ifade edilmiştir.

 

TRAFİK IŞIĞI KONULACAK

 

Yapılan incelemeler ve trafik sayımları neticesinde kavşağın sinyalizasyon yapılması kriterlerini sağlamadığı görülmesine rağmen sürücü hatalarından kaynaklanan kazaların en aza indirilmesi ve vatandaşlarımızın can güvenliğinin sağlanması için tali yoldan ana yola katılan araç sayısının çok düşük seviyede olduğu kavşağa 2018 yılı sonuna kadar sinyalizasyon sistemi yapılmasına karar verilmiştir” denildi.

 

TRAFİK EKİPLERİ BEKLİYORDU

 

Yaşanan kazalardan sonra kavşakta eylem yapan vatandaşlar kavşakta trafik ışığı düzenlemesinin yapılmasını istemiş ve yaşanan kazalara dikkat çekmişti.

 

Çivril ilçe Emniyet Müdürlüğü Kıralan Trafik Denetleme Şube Amirliği yaşanan son kazalardan sonra sabah saatlerinde kavşakta denetimlerini arttırmış ve trafik akışını düzenlemek adına devriye nöbeti koymuştu.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÖLÜM, KAVŞAĞI, İLE, İLGİLİ, FLAŞ, GELİŞME, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html