301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Mayıs 2018 - Pazar 10:47 Bu haber 1521 kez okundu
 
PAÜ’DE ULUSLARARASI HAFTA BAŞLIYOR
Pamukkale Üniversitesi tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan ve 13 farklı ülkeden yaklaşık 30 akademik ve idari personel ile uluslararası öğrenci değişim programı kapsamında değişim öğrencilerinin katılacağı Uluslararası Hafta, 7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.
Eğitim Haberi
PAÜ’DE ULUSLARARASI HAFTA BAŞLIYOR

Pamukkale Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Hafta etkinliği; İtalya, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Ukrayna, Romanya gibi 13 farklı ülkeden, Pamukkale Üniversitesi ile işbirliği antlaşması imzalamış ve ileri vadede işbirliği yapacak olan üniversitelerden gelen yaklaşık 30 akademik ve idari personeller ile değişim öğrencileri ile Pamukkale Üniversitesi’ni bir araya getirecek.

 

7-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında beş gün boyunca devam edecek etkinliklerde, ülke tanıtımları, akademik ve idari anlamda mevcut işbirliklerinin geliştirilmesi ve yeni ortaklıkların planlanması konuları ele alınacak. Akademisyenlerin farklı alanlarda yapılan bilimsel çalışmaların seminer sunumlarının yanında Denizli şehir turu da gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: PAÜ’DE, ULUSLARARASI, HAFTA, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html