301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 10:50 Bu haber 2256 kez okundu
 
IRGILLI, ÇITAK VE ÖZDEMİRCİ’DE YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Denizli Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan Çivril’i ziyaret etti.
Yaşam Haberi
IRGILLI, ÇITAK VE ÖZDEMİRCİ’DE YOL ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Özdemirci, Çıtak ve Irgıllı mahallelerini ziyaret eden Osman Zolan mahallelerdeki eksikleri yerinde tespit ederek çalışmaların başlaması için talimat verdi.

 

Denizli Büyükşehir Beleidye Başkanı Osman Zolan Çivril’e geldi. Yol ve kaladırım çalışmalrını yapıldığı Özdemirci Çıtak ve Irgıllı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Zolan çalışmalr ahkkında bilgi alarak eksiklerin tamamlanması için talimat verdi.

 

Çivril gezisine Özdemirci mahallesinde başlayan Osman Zolan kahvehanede bir araya geldiği vatandaşlarla bir süre sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bazı vatandaşların geçen yıl yapılan alt yapı çalışmalarında kullanılan vanaların verimsiz olduğu yönündeki şikayetlerini dinleyen Osman Zolan DESKİ yetkililerine talimat vererek vanalrın kontrol edilmesini istedi.

 

Özdemirci ziyaretinden sonra Çıtak mahallesine geçen Osman ZOlan Çıtak’ta devam eden yol çalışmalarının en kısa zamanda tamamlanması için çalıştıklarını belirterek gecikmeden dolayı sabır ve hoşgörü gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Çivril gezisinin son kısmında Irgıllı mahallesine geçen Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan mahallede yapımına başlanan sıcak asfalt ve kaldırım çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelen Osman Zolan “Irgıllılı hemşerilerimizle bir ve beraber olduğumuz sürece aşamayacağımız engel varamayacağımız hedef yoktur. Allah'ım birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

 

Osman Zolan Irgıllı programından sonra Çivril’den ayrıldı.

 

Osman Zolan’a Çivril gezisinde Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural, AK Parti İlçe başkanı Mehmet kale ile Belediye daire amiri ve müdürleri parti yöneticileri eşlik etti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: IRGILLI,, ÇITAK, VE, ÖZDEMİRCİ’DE, YOL, ÇALIŞMALARI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html