Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 19:16 Bu haber 2872 kez okundu
 
ADAYLIK SÜRECİNDE CAHİT ÖZKAN ÖZEL BİR İTİNA GÖSTERMİŞTİR
AK Parti belediye başkan adayı Niyazi Vural basın mensupları ile bir araya geldi. Toplantıda aday adaylığı süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan Vural “Grup Başkan vekilimiz Cahit Özkan’ın Çivril’e özel bir itina gösterdiğini düşünüyorum” dedi.
Gündem Haberi
ADAYLIK SÜRECİNDE CAHİT ÖZKAN ÖZEL BİR İTİNA GÖSTERMİŞTİR

Ak Parti Çivril Belediye başkan adayı Niyazi Vural 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla ilçede yayın yapan gazetelerin temsilci ve muhabirleri ile ulusal basın temsilcileri ile bir araya geldi. Ak parti Kadın Kolları başkanı Çiğdem Ertaş’ın da katıldığı toplantıda basın mensuplarına aday adaylığı süreci ile ilgili bilgi veren Niyazi Vural “Ak Parti Milletvekilimiz ve MYK üyesi Grup başkanvekilimiz Cahit Özkan’ın Çivrilli olmasından dolayı Çivril Belediye başkan adayının belirlenmesi sürecinde özel bir itina ve gayret gösterdiğine inanıyorum. Çivril’de yapılan anket ve saha araştırmalarında daha derinlemesine bir çalışma yaptığını düşünüyorum” dedi.

 

Toplantıda 2019 Mart yerel seçimlerinde belirlenecek meclis üyelerinin İlçe yönetimi, Büyükşehir Belediye başkanı Osman Zolan, Milletvekilleri ve kendisinin olacağı bir konsensüs ile belirleneceğini belirterek “meclis üyesi belirleme sürecinde ön seçim olmayacak bizim için öncelikli olan meclis üyelerimizin liyakat sahibi olması. Milletvekillerimiz, il ve ilçe yönetimimiz ile Osman Zolan ve bizim de dahil olduğumuz bir mekanizma ile meclis üyesi arkadaşlarımız belirleyeceğiz” dedi.

 

Adaylık sürecinde basın mensupları ile bir araya gelmeye devam edeceklerini belirten Niyazi Vural “Çivril için basın mensuplarının bakış açısı ve fikirlerinden faydalanmak için zaman zaman sizlerle bir araya geleceğiz” dedi.

 

Toplantı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ADAYLIK, SÜRECİNDE, CAHİT, ÖZKAN, ÖZEL, BİR, İTİNA, GÖSTERMİŞTİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html