Haber Detayı
28 Ocak 2016 - Perşembe 14:33 Bu haber 2764 kez okundu
 
ASFALTA KURBANLI TEŞEKKÜR
Çivril Belediyesi ve Denizli Büyükşehir Belediyesinin Asfalt Çalışmasına Kurban Kesimli Teşekkür.
Yaşam Haberi
ASFALTA KURBANLI TEŞEKKÜR

Çivril Kızılcasöğüt mahallesi’nde Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çivril Belediyesi belediyenin yaptığı hizmetlerden memnun kalan Muhtar Fikret Çürük ve mahallede ikamet eden vatandaşlar, belediye tarafından gerçekleştirilen asfalt çalışmaları için kurban keserek başkan Gürcan Güven’e teşekkür ettiler.

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Gürpınar mahallesinden sonra Kızılcasöğüt Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Denizli Büyükşehir belediyesi ve Çivril Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kızılcasöğüt Mahallesinde Irgıllı, Bulgurlar, Şenköy, Sökmen mahallesi bağlantı yollarında asfalt çalışmalarına başladı. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Güven, personele çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Hava şartlarının olumlu gittiği sürece, asfaltlama çalışmalarına devam edeceğini belirten Başkan Gürcan Güven, “Kızılcasöğüt mahallemiz hem nüfus yoğunlu hem de diğer mahalleler ile bağlantı noktasında olması hasebiyle vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılan bir nokta durumuna geldi. Kıralan ve Gürpınar mahallelerimizde Sıcak asfalt çalışmasını tamamladık. Bağlantı yolları da asfaltlandı. Halkımız güle güle kullansın” diye konuştu.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ASFALTA, KURBANLI, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html