301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
23 Temmuz 2018 - Pazartesi 21:44 Bu haber 1748 kez okundu
 
BASIN DEMOKRASİMİZİN EN ÖNEMLİ GÜVENCELERİNDENDİR
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110. yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi
BASIN DEMOKRASİMİZİN EN ÖNEMLİ GÜVENCELERİNDENDİR

Başkan Osman Zolan, “Mesai kavramı gözetmeden, gece gündüz halkın doğru haber alma özgürlüğü için çalışan basın, demokrasimizin en önemli güvencelerindendir” dedi.

 

Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110. yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yerel ve ulusal tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutladı.  Doğru, ilkeli, tarafsız bilgi ve güvenilir haber akışını sağlayan basın mensuplarının demokrasiler için vazgeçilmez olduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “Sağlıklı toplum ve güçlü demokratik devletlerin en önemli unsurlarından olan basın mensuplarımızın varlığı bizleri, toplumu ve geleceğimizi aydınlatmaktadır. Mesai kavramı gözetmeden, gece gündüz halkın doğru haber alma özgürlüğü için çalışan basın, demokrasimizin en önemli güvencelerindendir.”

 

Başkan Zolan’dan basın mensuplarına teşekkür

 

Denizli’de sürdürülen ve tamamlanan projelerin anlatılmasında kendilerine destek veren basın mensuplarına teşekkür eden Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şehrimiz için hayata geçirdiğimiz tüm hizmet ve faaliyetlerimizde de,  basın mensuplarımız mesai mevhumu gözetmeksizin bizimle birlikte çalışıyor. Sesimizin tüm dünyaya ulaşmasını sağlayan, Denizlimizi dünya kenti hedefine ulaşmasında önemli katkılar veren ve her zaman desteklerini htiğimiz değerli basın mensuplarımızın çalışmalarında başarılar diler, 24 Temmuz Basın Bayramı'nı en içten duygularımla tebrik ederim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: BASIN, DEMOKRASİMİZİN, EN, ÖNEMLİ, GÜVENCELERİNDENDİR,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html