301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Mayıs 2018 - Salı 10:57 Bu haber 2199 kez okundu
 
ÇİVRİL’DEKİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TANITILDI
Tanıtım faaliyetleri kapsamında Çivril’de bulunan liselerin son sınıf öğrencileri, Pamukkale Üniversitesi ve Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulunun tanıtılması amacıyla Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen tanıtım günlerine davet edildi.
Eğitim Haberi
ÇİVRİL’DEKİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TANITILDI

12 gün boyunca devam eden etkinliklerde öğrenciler, üniversitedeki eğitim ve araştırma faaliyetleri başta olmak üzere pek çok konu hakkında bilgilendirildi.

 

Çivril Keriman Kamer Ticaret Meslek Lisesi,  Çivril Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çivril Emine Özcan Anadolu Lisesi, Kılıçarslan Anadolu Lisesi, Çivril Anadolu İmam Hatip Lisesi, Irgıllı Çok Programlı Lisesi, Kadir Kameroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Beycesultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan son sınıf öğrencileri, üniversite tanıtım faaliyetleri kapsamında Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu Yerleşkesi’ni ziyaret ettiler.

 

12 gün boyunca devam eden tanıtım günlerinde, üniversite hazırlık aşamasındaki öğrencilere tercihlerinde yardımcı olabilmek ve Pamukkale Üniversitesi ile PAÜ Atasay Kamer Meslek Yüksekokulunu daha iyi tanımalarını sağlamak amaçlanırken, öğrencilere Çivril Atasay Kamer MYO Yerleşkesi gezdirilerek, sunulan imkânlar hakkında bilgi verildi.

 

Konferans salonunda yapılan sunumlarda, Pamukkale Üniversitesinin genel tanıtımı yapılırken mevcut fakülteler, yüksekokullar, meslek yüksekokullarının bölümleri ve taban puanları hakkında bilgiler verildi. Kampüs içindeki birimleri gezen öğrenciler, Pamukkale Üniversitesi ile PAÜ Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunda verilen eğitim, sunulan imkanlar, mezunların iş olanakları, Dikey Geçiş Sınavı, sosyal ve kültürel faaliyetler, yurt-burs olanakları ve branşlarıyla ilgili konularda  bilgiler edindi.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL’DEKİ, LİSE, ÖĞRENCİLERİNE, PAMUKKALE, ÜNİVERSİTESİ, TANITILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html