301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ekim 2019 - Cumartesi 09:39 Bu haber 2812 kez okundu
 
ÇİVRİL EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
Çivril Emniyet Müdürü değişti. Kenan Yıldız’ın Denizli İl Emniyet müdürü olarak atanmasından sonra yapılan görev yeri değişiklikleri devam ediyor.
Gündem Haberi
ÇİVRİL EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

Denizli Emniyeti’nde atama ve yer değiştirme operasyonları sürüyor. Denizli Emniyet Müdürü Kenan Yıldız göreve başladığı günden itibaren başlattığı tayin ve terfilerle dikkat çekerken, 60 kişilik ilk atamaların ardından bu kez de 24 kişilik ikinci dalga atama kararnamesi geldi. Denizli Emniyet Müdürlüğü şube müdürlüklerinde görev yapan 24 polisin, yayınlanan ikinci emir ile çalışma yerleri değiştirildi.

 

İl Emniyet Müdürlüğünde yapılan ikinci yer değişikliğinin ardından yapılan bir değişiklik ile ikinci kararnamede Sarayköy İlçe Emniyet Müdürü olarak ataması yapılan eski KOM Şube müdürü Erhan Koç Çivril Emniyet Müdürü olarak atandı. Çivril Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım ise Sarayköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

 

Çivril Emniyet eski Müdürü Çivril’den ilişiğini keserek Sarayköy’e giderken, Çivril İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Erhan Koç’un gelecek hafta içinde Çivril’de göreve başlaması bekleniyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, EMNİYET, MÜDÜRÜ, DEĞİŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html