301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 10:15 Bu haber 2710 kez okundu
 
ÇİVRİL ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ
1 yıldır Ülkü Ocakları Çivril Başkanlığı görevini sürdüren ve camianın sevilen ismi, başarılı ve takdir edilen projeler hayata geçirip uygulayan Başkan Kader Avcı, görevini Lütfi Karaman’a devretti.
Yaşam Haberi
ÇİVRİL ÜLKÜ OCAKLARINDA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Ülkü Ocakları Denizli il başkanı Yaşar Hisarlıoğlu’nun takdir ve talimatları ile gerçekleştirilen devir teslim töreninden sonra yapılan açıklamada " 1 yıldır Ocak Başkanlığını Yürütmekte Olan Kader Avcı Başkanımız Ülkü Ocakları Denizli İl Başkanımız Sn. Yaşar Hisarlıoğlu Başkanımızın takdirleriyle görevini Lütfi Karaman Başkanımıza devir etmiş bulunmaktadır. Kader başkanımıza bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Lütfi Karaman başkanımızda çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileriz” denildi.

 

Ocak binasında yapılan devir teslim törenine Ülkü Ocakları Denizli il başkanı Yaşar Hisarlıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Bekilli ve Çal Ülkü Ocakları başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi Çivril Belediye başkan adayı Ergün Çiftçi, öğretim görevlisi hocalar, sağlık sen ilçe başkanı ve yönetimi, geçmiş dönem ocak başkanları ile çok sayıda ülkücü katıldı.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÇİVRİL, ÜLKÜ, OCAKLARINDA, BAYRAK, DEĞİŞİMİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html