301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 18:54 Bu haber 718 kez okundu
 
DEMOKRASİDEN YANA TARAF OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı, Denizli basınının demokrasiden yana taraf olmaya devam edeceğini söyledi.
Gündem Haberi
DEMOKRASİDEN YANA TARAF OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayınlayan DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, "Ülkemiz, 15 Temmuz 2016 günü Cumhuriyet tarihinde daha önce emsali görülmemiş, alçakça, haince  bir saldırı yaşadı. Bu ülkenin korunması amacıyla kendilerine teslim edilen silahlarla Türkiye’mizi hedef alan hainlerin darbe ve kıyım gecesi, Türk  milletinin vatanperverliği sayesinde başarısızlığa uğratıldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) , neredeyse devletimizin bütün kurumlarına saldırarak ele geçirmeye çalışan FETÖ ihanet şebekesi  karşısında tarih  yazan Türk milleti, hain planı bertaraf ederek tüm o zor zamanlardan daha da güçlenerek çıkmamızı sağlamıştır” dedi.

 

Mesajında, Denizli basınının demokrasiden yana taraf olmaya devam edeceğini belirten Boyacı, “Denizli basını olarak o karanlık gecede  devletimizin, milletimizin ve demokrasimizin yanında yer aldık.  Bugün de yarın da Denizli  basını olarak safımız demokrasi, vatan, millet tarafında olacaktır. O karanlık gecede darbe girişimine karşı verilen mücadelede,  şehit olan 251 vatandaşımıza Allah Rahmet,  Gazilerimize uzun ve huzurlu ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Bülent Çakır
Etiketler: DEMOKRASİDEN, YANA, TARAF, OLMAYA, DEVAM, EDECEĞİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html