301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
06 Haziran 2018 - Çarşamba 17:43 Bu haber 1835 kez okundu
 
HEDEFİMİZ GÜÇLÜ MECLİS GÜÇLÜ TÜRKİYE
Ak Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, teşkilat olarak milletvekili adayları ile birlikte yoğun bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği, ‘Güçlü Meclis, Güçlü Türkiye’ hedefine ulaşmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Milletvekili adaylarımız ile birlikte Çivril’in her mahallesini ziyaret ediyor, İftar programlarında ve sonrasında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz” dedi.
Siyaset Haberi
HEDEFİMİZ GÜÇLÜ MECLİS GÜÇLÜ TÜRKİYE

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Mehmet Kale, tüm birimler olarak milletvekili adayları ile tam bir dayanışma ve işbirliği içinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Milletvekili adaylarıyla birlikte her zaman sahada olduklarını belirten Başkan Kale, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yürürlüğe gireceği yeni bir dönemin kapılarını açacak olan 24 Haziran’daki seçimler, Türkiye için büyük önem taşıyor. Davamızın Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, seçimlerden güçlü bir meclisin arkasında olduğu güçlü bir Cumhurbaşkanı olarak çıkmak istiyor. Biz de Çivril İlçe teşkilatı olarak tüm birimlerimizle Cumhurbaşkanımızın koyduğu bu hedefi gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

 

“Milletimiz 24 Haziran’da AK Parti’ye Destek Verecek”

 

Eski Türkiye’nin ve eski günlerin tarih olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Kale “İnananların ötekileştirildiği, başörtülü diye öğrencilerin üniversitelere alınmadığı,bankaların hortumlanarak milletin malının çalındığı, enflasyonun yüzde 40’lara, yüzde 50’lere ve hatta yüzde 70’lere kadar çıktığı dönemleri unutmadık ve unutmayacağız. AK Parti iktidarıyla Türkiye artık o karanlık günleri geride bıraktı. AK Parti Türkiye’de iktidar olduğu ilk günden bu yana yeni bir dönemin kapılarını açarak ülkenin sırtında kambur olan tüm yükleri bir kenara koydu. Sadece ve sadece milletin taleplerine dönük adımlar atarak özgür bir Türkiye’nin geleceğini şekillendirdi. Bugün Türkiye AK Parti iktidarıyla müreffeh yarınlarını inşa etmenin gayretindedir. İnşallah milletimiz 24 Haziran tarihinde yeniden AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza güç ve destek verecek, güçlü Türkiye idealine ülkemizi taşıyacaktır” dedi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: HEDEFİMİZ, GÜÇLÜ, MECLİS, GÜÇLÜ, TÜRKİYE, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html