301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
05 Kasım 2018 - Pazartesi 20:46 Bu haber 2945 kez okundu
 
İSTİFA EDİP ADAY OLDU
Çivril İYİ Parti İlçe başkanı İsmail Çorbacıoğlu, 2019 yerel seçimlerinde Çivril belediye başkanı olmak için aday adayı olduğunu açıkladı.
Siyaset Haberi
İSTİFA EDİP ADAY OLDU

İlçe binasında düzenlenen basın açıklaması ile aday adaylığını duyuran İsmail Çorbacıoğlu İYİ Parti İlçe başkanlığından da istifa etti.

 

2019 Yerel seçimler öncesi siyasi partilerde çalışmalar devam ederken, İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Çorbacıoğlu,  Ömer Köseoğlu’nun ardından resmi olarak aday adaylığını açıkladı. Parti yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı ile aday adaylığını açıklayan İsmail Çorbacıoğlu belediyecilik deneyiminin 20 yıla yaklaştığını belirterek “3 dönem belediye başkanlığı 1 dönem meclis üyeliği yapmam en büyük avantajım” dedi.

 

Açıklamasında belediyecilik deneyiminin yeterince olduğunun altını çizen Çorbacıoğlu “parti olarak kişi hak ve hürriyetlere sonuna kadar sahip çıkan bir partiyiz. Yerel idarelerde görev bize verilirse halkımızın sorunlarına en iyi şekilde sahip çıkacak, sorun ve sıkıntıları sıfıra indireceğimize kimsenin şüphesi olmasın. Çivril’in kazanımları kişi haklarının savunulması konusunda aday adayı olarak sizlerin huzurunda söz veriyorum. Bu kutsal görevi üstlenmeye ekibimizle birlikte hazırız” dedi.

 

İsmail Çorbacıoğlu’nun aday adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa etmesinin ardın İYİ Parti İlçe başkanlığına Celal Kadri Tort getirildi.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: İSTİFA, EDİP, ADAY, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html