Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 11:09 Bu haber 2951 kez okundu
 
KOMİSYONLARDA NE YAPTINIZ?
Çivril Belediye başkanı Niyazi Vural Belediyeciliğin çok hassas ve sorumluluk isteyen bir görev olduğunu belirterek “belediyecilik vebal işidir” dedi.
Siyaset Haberi
KOMİSYONLARDA NE YAPTINIZ?

Koltukların geçici olduğunu ifade eden başkan Vural” 1886 yılından bugüne kadar kimler geldi kimler geçti bu koltuklar baki bizler gelip geçiciyiz. Belediyecilik işi vebal işi onun için hassas olmalı dikkatli çalışmalı, kamunun yararını gözetmeliyiz” dedi.

 

Çivril Belediyesi Nisan ayı meclis toplantısında Faaliyet Raporunun görüşülmesi sırasında denetim komisyonu raporu hakkında konuşma yapan CHP’li Tunay Yazıcı’ya cevap veren Başkan Niyazi Vural “Denetim raporuyla Faaliyet raporunu lütfen karıştırmayın. Spekülasyon yapmaya gerek yok. Bu konuları Denetim komisyonu gündeme geldiğinde dile getirirsiniz” diyerek cevap verdi.

 

HER SENE DENETİM KOMİSYONUNDAYDINIZ NE YAPTINIZ?

 

Başkan Vural konuşmasında Tunay Yazıcı’ya “siz bu mecliste beş yıl boyunca görev aldınız. Her yıl denetim komisyonunda yer aldınız. Ne yaptınız? Geçmiş beş yılı sorgulamanın vakti değil bunun sorgulamasını vatandaş sandıkta yaptı. Meclisin gündemini meşgul etmeye gerek yok birazdan Denetim Komisyonu raporu okunur, raporla ilgili düşünceniz, temenniniz, tavsiyeniz varsa bunları gündeme getirin. Faaliyet raporu belediye çalışmalarının son bir yılını kapsayan bir rapordur. Son bir yıl ile ilgili düşünceleriniz varsa söylersiniz” dedi.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: KOMİSYONLARDA, NE, YAPTINIZ?,
Yorumlar
class="clear">
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html