Haber Detayı
04 Ağustos 2020 - Salı 19:53 Bu haber 1697 kez okundu
 
NEREDE KALDI MESAFE NEREDE KALDI MASKE
Vekil gelince ne mesafe kaldı ne maske zorunluluğu.
Gündem Haberi
NEREDE KALDI MESAFE NEREDE KALDI MASKE

Ak parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın Çivril belediyesinin ziyareti sırasındaki görüntüler tepkilere neden oldu. Ziyarette Bilim Kurulu ve Sağlık Bakanının maske ve sosyal mesafe kuralı ihlal edildi.  Meclis toplantısının sosyal mesafe kuralı nedeniyle iki aydır Konferansa salonunda yapıldığı Çivril’de AK partili meclis üyelerinin toplu halde maskesiz bir arada bulunduktan sonra meclis toplantısına gelmesi akıllara soru işareti oluşturdu.

 

AK parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın Çivril Belediyesinde Belediye meclis üyeleri ve AK parti ilçe yöneticileri ile yaptığı toplantıda sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal etmesi ‘nerede kaldı sosyal mesafe nerede kaldı maske zorunluluğu’ dedirtti.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan Çivril Belediyesinde başkan Niyazi Vural ve meclis üyeleri ile bir araya geldi. Ağustos ayı meclis toplantısı öncesi yapılan toplantıda vekil Özkan ve Başkan Niyazi Vural ile meclis üyelerinin sosyal mesafe kuralına uymadığı ayrıca toplantıya katılanların hiç birinin maske takmadığı görüldü.  Fotoğrafların paylaşılmasından sonra tepki gösteren bazı vatandaşlar “salgın nedeniyle bizlere maskesiz evden dışarı çıkmayın diye uyaranlar, mesafenizi koruyun diyenler iç içe kucak kucağa oturmuş. Ne maske var ne sosyal mesafe” diyerek tepki gösterdiler.

 

Sosyal paylaşım sitesinde paylaşılan fotoğraflarda meclis üyeleri koltuklarda boşluk bırakmadan otururken toplantıdaki hiç kimsenin maske takmadığı görülüyor.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: NEREDE, KALDI, MESAFE, NEREDE, KALDI, MASKE,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html