Haber Detayı
05 Mayıs 2020 - Salı 08:30 Bu haber 1558 kez okundu
 
ÜNLÜ SANATÇILARDAN ÇİVRİL'E EVDE KAL UYARISI
Ünlü sanatçılardan ‘Evde Kal Çivril’ mesajı. Çivril Belediyesi Kovid – 19 le mücadele kapsamında ünlü sanatçıların ‘Evde kal’ videosunu yayınladı.
Yaşam Haberi
ÜNLÜ SANATÇILARDAN ÇİVRİL'E EVDE KAL UYARISI

Kovid – 19 ile mücadeleye ara vermeden devam eden Çivril Belediyesi geçen yıl Elma Festivalinde sahne alan iki sanatçının ‘evde Kal Çivril’ videosunu sosyal Paylaşım sitesindeki sayfalarından paylaştı.

 

Virüs ve salgınla mücadele kapsamında ilçe merkezi ve mahallelerde ilaçlama çalışmalarına devam den Çivril belediyesi sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili olarak iki kısa video yayınladı. Çivril Belediyesini resmi Sosyal Paylaşım Sitelerindeki sayfalardan yapılan paylaşımlarda sanatçı Ali Kınık ve Hasan Yılmaz Çivrillilere evde kal çağrısı yaptı. Çivril Belediyesinin yayınladığı ile videoda Ali Kınık “Elamın başkenti Yeşil Çivril’e kucak dolusu selam olsun. Bizim İçin değerlisiniz Evde Kal Çivril” diye mesaj verirken Hasan Yılmaz’da Ramazan ayını kutlayarak “Denizli’nin en şirin ilçesi, elmanın başkenti Yeşil Çivril’e kucak doluşu selam ve sevgilerimi iletiyorum. Bu zorlu süreci hep beraber aşacağız. Yine eskisi gibi dolaşıp gezeceğiz sarılıp kucaklaşacağız ama şimdi kendinizi evinizde izole edin. Aradaki mesafeyi her zaman koruyalım. Yeşil Çivril evde kal evde hayat var, hayat eve sığar Yeşil Çivril halkına kucak dolusu selam ve saygılarımı yolluyorum. Çivril seni seviyorum” diyerek mesajını tamamladı.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: ÜNLÜ, SANATÇILARDAN, ÇİVRİL'E, EVDE, KAL, UYARISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html