Haber Detayı
10 Ekim 2017 - Salı 21:32 Bu haber 1855 kez okundu
 
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI
09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘‘Amatör Spor Haftası’’ amatör spor yürüyüşü ve açılış töreniyle başladı.
Spor Haberi
AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

Denizli’de sportif ve sosyal etkinliklerin dolu dolu yaşanacağı ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi amacı ile kutlanan Amatör Spor Haftası Valilik önünden başlayan ve 15 temmuz meydanında sona eren yürüyüş ile başladı.

 

Yürüyüş ve açılış programına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, Federasyon Başkanı Feyyaz Ceşen, yönetim kurulu üyeleri, taban birliği yöneticileri, şube müdürleri, kulüp yöneticileri, antrenörler, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

 

Valilik önünden başlayıp, Delikliçınar 15 Temmuz şehitler meydanında son bulan kortej yürüyüşü ile devam eden ilk gün etkinliği günün anlam ve önemini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu’nun konuşması ile son buldu.

 

Amatör Spor Haftası etkinlikleri, hafta boyunca sürecek etkinliklerin ve müsabakaların ardından 17 Ekim Salı günü saat 17.30’da Pamukkale Halk Eğitim Merkezi Salonunda yapılacak olan “Sporun En’leri’’ ödül töreni ile sona erecektir.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: AMATÖR, SPOR, HAFTASI, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html