Haber Detayı
09 Ekim 2017 - Pazartesi 18:21 Bu haber 6007 kez okundu
 
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI OLACAK
Yetersiz kalan Çivril Emniyet Müdürlüğü için bina bulma çalışmalarına başlandı.
Gündem Haberi
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ BİNASI OLACAK

Çivril Emniyet Müdürü Osman Kutlu Balak’ın FETÖ ye ait el konulan yurt binalarında incelemelerde bulunduğu ifade edildi.

Edinilen bilgiye göre FETÖ şirketlerine bağlı öğrenci yurdu olarak faaliyet gösterirken 15 Temmuz darbe girişiminden sonra el konulan Ahmet Özel pansiyonu Çivril Emniyet Müdürlüğü binası olacak.

30 Ağustos Orta Okulu arkasında bulunan Kemal Aslan erkek öğrenci yurdu ve Kızılcasöğütte bulunan Ahmet Özel Pansiyonunda incelemelerde bulunan Emniyet Müdürü Osman Kutlu Balak’ın her iki binanın da fiziki durumu hakkında detaylı rapor hazırlayarak Denizli İl Emniyet Müdürlüğüne göndereceği bildirildi.

 

KEMAL ASLAN YURDUNU İMAM HATİP KULLANACAK

 

Çarşı merkezinde bulunan Kemal Aslan Erkek öğrenci yurdunun Milli Eğitim Müdürlüğüne devredildiği ve Kızılcasöğütde bulunan Çivril İmam Orta Okulu öğrencileri için pansiyon olarak kullanılacağı belirtilirken Emniyet Müdürlüğüne Ahmet Özel Pansiyonun verilebileceği ifade edildi.

 

BAĞIMLILARIN MEKANI OLMUŞTU

 

Ahmet Özel Pansiyonu Vakıflar müdürlüğüne devrolduktan sonra deposunda bulunan kömürlerin ve içindeki bazı eşyaların çalınması ve uyuşturucu maddesi bağımlıların mekanı olmakla gündeme gelmişti.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: EMNİYET, MÜDÜRLÜĞÜ, BİNASI, OLACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html