Haber Detayı
02 Eylül 2019 - Pazartesi 09:50 Bu haber 2987 kez okundu
 
FESTİVAL BİTTİ SIRA BORÇLARDA
Çivril Belediyesi 4 gün süren festivalin ardından Eylül ayı meclis toplantısı için Pazartesi gün toplanacak. Giren ayın ilk pazartesi toplanan meclisin gündeminde görüşülmesi beklenen 6 madde var.
Siyaset Haberi
FESTİVAL BİTTİ SIRA BORÇLARDA

Çivril Belediyesinin Stratejik planının da görüşüleceği Eylül ayı meclis toplantısında Çivril Kent Hizmetleri Limited şirketi ile Çivril Belediyesinin Sosyal Güvenlik Kurumuna olan borçların yapılandırılması ve teminat verilmesi maddesi de görüşülecek.

 

Edinilen bilgiye göre Çivril Kent Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ve Çivril Belediyesinin Sosyal Güvenlik Kurumuna (SGK) yaklaşık bir yıllık prim borcu bulunuyor. Belediye de çalışan memur ve işçiler ile sözleşmeli personelin ödenmeyen SGK prim borçlarını yapılandırılması ve Sosyal Güvenlik Kurumuna gayrimenkul teminatı gösterilmesi maddesinin Plan Bütçe Komisyonuna gönderildikten sonra meclis toplantısında görüşülerek oylanması bekleniyor.

 

Belediye’den edinilen bilgiye göre Çivril Belediyesinin Sosyal Güvenlik Kurumuna prim borçları karşılığında Belediyeye ait  enerji yatırımları teminat gösterilecek.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: FESTİVAL, BİTTİ, SIRA, BORÇLARDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html