301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
08 Nisan 2019 - Pazartesi 20:12 Bu haber 1454 kez okundu
 
İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
Çivril Belediyesi ilk meclis toplantısı yapıldı.
Siyaset Haberi
İLK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Çivril Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Niyazi Vural başkanlığında toplandı. İlk meclis toplantısına belediye meclis üyeleri eksiksiz katıldı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantı önce meclis üyelerine kısa bir konuşma yapan Başkan Niyazi Vural “Bir seçimi daha geride bıraktıklarını belirterek "31 Mart seçimlerini geride bıraktık. Seçimlerimiz neticesinde meclis üyelerimizle beraberiz. İnşallah meclisimizde aldığımız kararlar güzelliklere, hayırlara, Çivril'imiz için güzel hizmetlere vesile olur” dedi.

 

SİYASİ KİMLİĞİMİZİ KENARA BIRAKTIK

 

Konuşmasında seçim sonrasında siyasi kimliği bıraktıklarını belirten Vural “Güzel bir seçim süreci yaşadık. Bunu da değişik ortamlarda ifade ettim. Hakikaten Çivrilli hemşerilerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, diğer aday arkadaşlarımız çok centilmence demokrasinin gereği bir bayram havasında seçim gerçekleştirdik. Bu vesile ile meclis üyesi olan sizlere mensup bulunduğunuz parti ve teşkilat temsilcilerine teşekkür ediyorum. Seçim bitti, siyasi kimliklerimiz bir yere kadar; fakat Çivril'imizin menfaatleri için birçok karara birlikte imza atacağız. Çivril'imizin geleceği daha güzel günler için birlikte kararlar alacağız. Çivril'imizin menfaati noktasında da her birimizin olumlu yönde düşünceleri olduğunu biliyoruz. Kim taş üstüne taş koyduysa Allah ondan razı olsun. Hepimizin tek gayesi Çivril'imize güzel hizmetler yapmak. Bu vesileyle yeni oluşan meclisimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: (ÇHA) - Yeşil Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: İLK, MECLİS, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html