Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 18:53 Bu haber 3459 kez okundu
 
VEKİL OLUNCA KİMSE SES ÇIKARAMADI
Ak partili milletvekili ve beraberindekilerin araçları ters yöne girince vatandaştan tepki yağdı.
Yaşam Haberi
VEKİL OLUNCA KİMSE SES ÇIKARAMADI

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve İl başkanı Necip Filiz’in Çivril ziyaretinde araçlarını ‘Girişi olmayan yol’ yasağı olan yolda ters yönde ilerlemesi tepkilere neden oldu.

 

İl Başkanı Necip Filiz ile birlikte Çivril’e gelen ve esnaf ziyareti yapan AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın aracı girişi olmayan yolda ters yöne girince vatandaşların tepkisini çekti. İl Başkanı ve Milletvekili ile beraberindeki diğer araçların yasak olmasına ve uyarı tabelası olmasına rağmen ters yönde gitmesini ve trafiği durduran araçları fotoğraflayarak sosyal medya sayfalarından paylaşan bazı vatandaşlar “AK partili il başkanı ve AK parti milletvekili olunca kanun geçersiz” diyerek tepki gösterdiler.

 

Ters yöne giren araçlar yol üzerinde bir süre bekledikten sonra Çivril Belediyesi önündeki makam otoparkına geçerken trafiğin bir süre durduğu iddia edildi.

 

Cahit Özkan’ın birkaç gün önce bayram ziyareti için geldiği Çivril’de Meclis tarafından tahsis edilen kırmızı plakalı makam aracını bir arkadaşına kullandırdığı ve çakarlarını açarak ilçe merkezinde dolaştıkları iddia edilmişti.

Kaynak: (Bülent Çakır) - Bülent Çakır Çivril Haber Editör: Bülent Çakır
Etiketler: VEKİL, OLUNCA, KİMSE, SES, ÇIKARAMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı googlef2de222c4589ca27.html